Гостьова лекція доктора технічних наук, професора, начальника науково-дослідної частини Хмельницького національного університету Захаркевич Оксани Василівни на тему «Гранти як вікно можливостей для студентів» (22.11.2022 р.)

22 листопада 2022 року відбулася гостьова лекція доктора технічних наук, професора, начальника науково-дослідної частини Хмельницького національного університету Захаркевич Оксани Василівни на тему «Гранти як вікно можливостей для студентів».

У ході лекції особливу увагу було приділено академічним навчальним грантам, акцентовано на потенційних можливостях грантової діяльності для здобувачів вищої освіти.

Щиро дякуємо Оксані Василівні за змістовну й пізнавальну лекцію, корисну інформацію щодо залучення до грантової діяльності.