Гостьова лекція доктора філософії в галузі педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сологуб Олександри Станіславівни на тему “Використання ІКТ на уроках інформатики в умовах впровадження НУШ в адаптаційному циклі освіти”

16 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція доктора філософії в галузі педагогічних наук, в. о. завідувача, старшого викладача кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сологуб Олександри Станіславівни на тему “Використання ІКТ на уроках інформатики в умовах впровадження НУШ в адаптаційному циклі освіти”. Лекція організована в межах дисциплін “Методика навчання інформатики в профільній середній освіті”, “Цифрові інструменти дистанційного навчання” для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика».

Під час лекції Олександра Сологуб охарактеризувала поняття цифрової компетентності учителя інформатики. Також наголосила на важливості формування інформаційно-комунікаційної компетентності учня на уроках інформатики.

Олександра Станіславівна детально висвітлила особливості впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках згідно із розділами навчальної програми з інформатики для закладів загальної середньої освіти. Здобувачі вищої освіти брали участь у опитуваннях та мали змогу випробувати різні онлайн-сервіси, призначені для уроків інформатики.

Олександра Станіславівна також поділилась із здобувачами вищої освіти покликанням на власний YouTube-канал “ІКТ в освіті” https://www.youtube.com/@user-rv2ub1kw6f, де є багато корисної інформації майбутньому учителю інформатики.

Щиро дякуємо Олександрі Станіславівні Сологуб за цікаву, змістовну лекцію, практичні рекомендації щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках інформатики та сподіваємось на майбутню плідну співпрацю!