Гостьова лекція доктора філософії в галузі педагогічних наук, старшого викладача кафедри психології та інклюзивної освіти, методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сологуб Олександри Станіславівни на тему “Використання графічного редактора krita на уроках інформатики”

12 квітня 2024 року відбулася гостьова лекція доктора філософії в галузі педагогічних наук, старшого викладача кафедри психології та інклюзивної освіти, методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сологуб Олександри Станіславівни на тему “Використання графічного редактора Кrita на уроках інформатики”.

Лекція організована для здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» в межах освітніх компонентів “Методика навчання інформатики” та “Комп’ютерна графіка”.

Олександра Сологуб під час лекції акцентувала увагу здобувачів на вимогах до обов’язкових результатів навчання учнів в інформатичній освітній галузі, окреслила змістове наповнення теми “Графічні зображення”. Лекторка також детально описала можливості графічного редактора Кrita на уроках інформатики у закладах загальної середньої освіти.

Також студенти мали змогу ознайомитись із особливостями та практичними рекомендаціями щодо побудови графічних зображень у графічному редакторі Кrita.

Щиро вдячні Олександрі Станіславівні Сологуб за змістовну, практико-орієнтовану лекцію та методичні поради щодо використання графічних редакторів на уроках інформатики. Сподіваємось на продовження плідної співпраці!