Гостьова лекція Алли Дідик для студентів кафедри технологічної та професійної освіти на тему «Інтерактивні презентації Інтерактивні презентації Genially»

22 листопада 2022 року для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», «Професійна освіта. Транспорт (обслуговування та ремонт автомобілів)», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» відбулася гостьова лекція на тему «Інтерактивні презентації Інтерактивні презентації Genially» Алли Дідик, випускниці Хмельницького національного університету, викладача Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Студентів ознайомили із інструментарієм та послідовністю створення інтерактивних презентацій.

Дякуємо Аллі Дідик за співпрацю та цікаву лекцію!

Канд. пед. наук., старший викладач Вікторія Білик