Фестиваль «Медовий спас» у парку ім. Чекмана міста Хмельницького

Традиційно, кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяла участь в етно-фестивалі «Медовий спас», який проходив у м. Хмельницькому 17-19 серпня.

Традиційно кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяла участь в етно-фестивалі «Медовий спас», який проходив у м. Хмельницькому 17-19 серпня.
Організацію виставки очолювала к. пед. наук, доцент Корницька Л. А. – куратор спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»
На фестивалі, окрім меду і продуктів бджолярства, представляли свою творчість різні пісенні колективи, а також майстри народної творчості. Кафедрою було представлено твори декоративного мистецтва виготовлені студентами ДМ-14, ДМ-15, ТО-14, ТО-15 під керівництвом таких викладачів як: Корницька Л.А., Лівшун О.В., Селезньова А.В., Хренова В.В.
На фестивалі проводилися майстер-класи, виставки-продажі виробів народних майстрів, бібліотеки і книгарні пропонували книжки з бджолярства, кулінарії та декоративної творчості.
На виставці експонувались роботи у різних техніках з художньої обробки деревини (художнє випилювання, маркетрі, контурне різьблення), художньої обробки текстилю (вишивка, гобелени, клаптикова техніка, ляльки-мотанки) та інших видів матеріалів (художня обробка шкіри, нитко-цвяховий натяг, плетення, розпис, художня обробка яєчної шкаралупи, різьблення на гончарних виробах) тощо.

Вишивані рушники та картини у техніці «нетканий гобелен», «нитко-цвяховий натяг», «обмотування нитками», «ниткографія», «джутова філігрань», «трафаретний друк»

Цікавою новинкою були студентські роботи, виконані у техніці «вишивка хрестом і бісером» по деревині під керівництвом Хренової В.В. Серед представлених експонатів користувались великим попитом різьблені скриньки, виготовлені також нашими студентами під керівництвом Лівшуна О.В.