Екскурсія для студентів спеціальності “Професійна освіта. Транспорт” на ТОВ “СЕ Борднетце Україна”

08 листопада 2022 року відбулася екскурсія для студентів спеціальності “Професійна освіта. Транспорт” на виробничі потужності Хмельницької філії ТОВ “СЕ Борднетце Україна”.

На заході були присутні 20 здобувачів вищої освіти та викладачі кафедри: Андрощук Ігор Петрович, Приймак Віктор Миколайович, Бохонько Євген Олександрович, Храпач Віктор Миколайович.

На початку екскурсії всі присутні пройшли інструктаж з охорони праці та техніки безпеки на підприємстві. Його провела інженер з охорони праці Тетяна Коцюба.

Чудову презентацію та захопливу розповідь про підприємство зробила фахівець  з персоналу Ірина Шульюк. У процесі спілкування студенти отримали вичерпні відповіді на свої питання.

На різних дільницях виробництва присутні ознайомлювались з технологію виготовлення кабельних мереж, роботою сучасного обладнання, засобами контролю якості продукції

Усі гості змогли спостерігати за виготовленням електрообладнання до автомобілів сімейства VAG. Огляд робочих місць працівників та особливостей їх роботи провела керуюча групи професійного навчання Олена Когут.

Дані заходи заохочують студентів до отримання нових знань та вмінь,сприяють розкриттю здібностей та самореалізації здобувачів вищої освіти.

Екскурсію організував старший  викладач кафедри ТПОіДМ, к. пед. наук Бохонько Євген Олександрович.