Екскурсія для студентів спеціальності “Професійна освіта. Транспорт” на ТОВ “Дювельсдорф Україна”.

10 травня 2023 року відбулася екскурсія для студентів спеціальності “Професійна освіта. Транспорт ” на виробничі потужності Хмельницького відділення ТОВ “Дювельсдорф Україна”.

На заході були присутні  здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри: Приймак Віктор Миколайович, Бохонько Євген Олександрович, Храпач Віктор Миколайович.

На початку екскурсії всі присутні пройшли інструктаж з охорони праці та техніки безпеки на підприємстві. Його провів директор підприємства Денисенко Андрій Вікторович.

Чудову демонстрацію виробничих потужностей виконав випускник Хмельницького національного університету, в минулому студент спеціальності “Професійна освіта. Транспорт ” Микола Люлюк. Зараз він працює майстром однієї з дільниць підприємства.

На різних дільницях виробництва присутні ознайомлювались з технологіями роботи із листовим матеріалом, різноманітними видами прокату, механічної обробки металу, зварювання, фарбування, конструкторських робіт.

Основну частину екскурсії провів Денисенко Андрій Вікторович. Він розповів, що ТОВ “Дювельсдорф Україна” являється дочірнім підприємством німецької компанії, яка на ринку існує вже більше ста років та була започаткована як сімейний бізнес.

Студенти мали змогу ознайомитись із процесом створення різноманітної техніки для сільського господарства з моменту порізки металу на заготовки до фарбування. Усі технологічні операції на підприємстві обліковуються в електронній базі даних. Це дає змогу спостерігати який час іде на виготовлення певного виробу, хто із працівників долучався до роботи.

На підприємстві панує гарна робоча дисципліна та організація виробничих процесів.

Серед обладнання які використовує ТОВ “Дювельсдорф Україна” є зразки найкращих світових брендів. На наступному фото показано зварювальний робот. Він виконує операції зварювання серійних деталей, має числове програмне управління. Участь людини є лише в написанні програми та закладанні заготовок.

Приклад готових деталей після зварювального робота:

Дані заходи заохочують студентів до отримання нових знань та вмінь, сприяють розкриттю здібностей та самореалізації здобувачів вищої освіти, розширюють зв’язки кафедри із виробничими підприємствами.

Екскурсію організував старший  викладач кафедри ТПОіДМ, к. пед. наук Бохонько Євген Олександрович.