Екскурсія для студентів спеціальності «Професійна освіта. Транспорт» на підприємство «Світ двигунів»

22 листопада  2023 року на базі  підприємства «Світ двигунів» відбулося виїзне заняття з вибіркової дисципліни «Виробниче  навчання» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 015.38 «Професійна освіта. Транспорт» групи ПО-22-1 в формі екскурсії по підприємству.

Екскурсію по  підприємству проводили випускники кафедри технологічної  та професійної  освіти і декоративного  мистецтва Володимир Кушнір та Сергій Якуш  2019 і 2020 років випуску. Під  час екскурсії  здобувачам розповіли про  процеси приймання вузлів та агрегатів на ремонт, очищення, особливості процесу  ремонту головок блоку циліндрів, блоків циліндрів і кривошипно-шатунних механізмів на спеціалізованому обладнанні.