День відкритих дверей у Хмельницькому національному університеті

27.05.2023 року в Хмельницькому національному університеті відбувся захід «День відкритих дверей» для майбутніх абітурієнтів, які мають намір вступати у заклад вищої освіти у 2023 році.

Прийшло багато бажаючих отримати інформацію щодо умов цьогорічного вступу. У холі Актової залі навчального корпусу №4 їх зустрічали представники різних факультетів та кафедр університету, зокрема й кафедра технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва гуманітарно-педагогічного факультету.

До зустрічі з майбутніми абітурієнтами викладачі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва підготували виставку робіт здобувачів освіти, які навчаються за освітніми програмами “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” та “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”.

Під час заходу представники приймальної комісії університету ознайомили всіх бажаючих з особливостями вступної кампанії 2023 року; з правилами написання мотиваційного листа; також відбулась презентація спеціальностей (освітніх програм) та матеріально-технічної бази факультетів Хмельницького національного університету.

Вступники творчих спеціальностей, зокрема й спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» мали змогу спробувати свої сили з рисунку, виконавши пробну постановку з гіпсових геометричних фігур.