Дебютна виставка молодої художниці Юлії Мазур – здобувачки вищої освіти за ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво”

Надзвичайно приємно, коли здобувачі вищої освіти вперше презентують власні художні роботи на широкий загал. Саме так на початку жовтня 2021 року дебютувала молода, яскрава та талановита художниця Юлія Мазур, студентка 4 курсу ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” Хмельницького національного університету із виставкою “На паралелях кольору і суті”.
Виставку розташовано у Чемеровецькій центральній бібліотеці для дітей, де презентовано перші, особливі для дівчини роботи, в які Юлія вклала не тільки талант, а й ніжну душу. Працівники бібліотеки дуже добре відзиваються про Юлію Мазур та її творчість: “Це молода художниця нашого рідного краю, яка має вибухову суміш супер людських якостей, серед яких варто відмітити: активність, відповідальність, творчу особистість, її внутрішній прекрасний світ, який відчувається у кожному полотні, яке вона створює із любов’ю та задоволенням.”
Чемеровецька центральна бібліотека для дітей запрошує усіх охочих поринути у чарівний світ творчості молодої художниці Юлії Мазур.
Викладацький та студентський колективи кафедри бажають Юлії Мазур натхнення у творчості та продовження активної виставкової діяльності! Пишаймося такими талановитими студентами!

Відео із виставки Юлії Мазур

Джерело: https://www.facebook.com/rda.kul.tur/posts/1882361968591786