Атестаційний іспит здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика»

10 червня 2021 року для здобувачів вищої освіти груп ТНз-16-1 та ТНсз-19-2, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика», було проведено атестаційний іспит.

Атестаційний іспит складався із трьох частин: розв’язування ситуативних тестів, проєктування бінарних дій суб’єктів навчального процесу, виготовлення зразка об’єкта праці за технічним рисунком. Кожну частину здобувачі вищої освіти виконали успішно та у підсумку всі отримали позитивні результати.

Найбільше захоплення викликав саме третій етап іспиту, оскільки за його результатами з’явились чудові об’єкти праці: ляльки-мотанки із текстильних матеріалів та декоративні чаші у техніці «прорізного різьблення».

Щиро вітаємо наших студентів із успішним складанням атестаційного іспиту та бажаємо подальших успіхів!

На згадку про таку чудову подію студенти змонтували коротке відео (автор – Ольга Сарафін, ТНзс-19-2).