Участь здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» у сертифікатній програмі «Artist-in-Residence»

Студентка гр. ДМ-20-1 Білик Діана Русланівна, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», за сприяння Іконописної школи «Радруж» (УКУ) – Icon-Painting School (UCU) прийняла участь у сертифікатній програмі «Artist-in-Residence». Ця програма обміну для молодих митців була започаткована в 2015 році компанією Kooperationsbüro Lemberg – Австрійське бюро кооперації у Львові. Щороку (у рамках програми), протягом місяця, до Львову запрошують одного художника з Зальцбурга, а одного українського художника – до Зальцбурга. У 2022 році до Зальцбурга було запрошено двоє молодих митців з України.

Живе і працює Діана у мистецькому центрі Тракльгауз (Traklhaus) – історичному центрі Зальцбурга, що є Всесвітньою спадщиною Юнеско з величезною кількістю музеїв і мистецьких локацій.

Пишаємося нашими талановитими, творчими, працелюбними та цілеспрямованими студентами. Бажаємо Діані невичерпної творчої наснаги та натхнення, стійкості творця, а також подальших успіхів у творчості!