Виїздне засідання на базі роботодавців в межах співпраці із закладами мистецької освіти міста Хмельницького

24 листопада 2022 року, в межах співпраці із Хмельницькою школою мистецтв «Озерна», відбулося обговорення ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», а також питань підготовки до міського конкурсу «Різдвяна феєрія» серед учнів і вихованців закладів позашкільної освіти міста Хмельницького, організатором якого виступає школа мистецтв.

В обговоренні взяли участь: директорка закладу Лілія Головишина, заступниця директорки з навчально-виховної роботи Лариса Пасічник, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Богдан Крулик, к.пед.н., доцент кафедри Вікторія Хренова.

Під час зустрічі було розглянуто питання щодо можливостей співпраці, обміну досвілом, змісту освітньої програми та організації конкурсу. Старшого викладача кафедри Богдана Крулика та к.пед.н., доцента Вікторію Хренову запрошено взяти участь у роботі журі конкурсу.