Відкриття виставки художніх виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Сяйво душі»

7 листопада 2022 року, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначається в Україні 9 листопада, у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відкрито обласну виставку художніх виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Сяйво душі».

Серед художніх виробів: народні ляльки, вишиванки, вироби у техніці художньої обробки деревини, художнього розпису, соломоплетіння тощо. В експозиції представлено й роботи викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва: к.пед.н., доцента Лариси Кориніької, к.пед.н., доцента Вікторії Хренової, старшого викладача кафедри Богдана Крулика.

Запрошуємо усіх охочих відвідати виставку!  Виставка діятиме в приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, який знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. .Володимирська, 103.