Участь викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету у круглому столі на базі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені А. Ю. Кримського Волинської обласної ради (02 листопада 2022 року)

У рамках тижня циклової комісії трудового навчання та технологій Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського Волинської обласної ради викладачі кафедри Ірина Андрощук, Ігор Андрощук, Вікторія Хренова прийняли участь у круглому столі присвяченому проблемам підготовки майбутніх учителів трудового навчання. Зокрема під час виступів учасниками круглого столу було відмічено актуальні проблеми: відсутність стандартів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 014 «Середня освіта (за предметними спеціальностями)»; низький початковий рівень заробітної плати вчителя в перші роки професійної діяльності; нестача педагогічних кадрів, зокрема вчителів трудового навчання у закладах загальної середньої освіти; низький соціальний статус вчителя трудового навчання та інші; зниження кількості годин на трудове навчання в закладах загальної середньої освіти й відповідно навантаження вчителів та ін.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та учасникам круглого столу.