Участь студентів ОП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» у конкурсі «Стилізації Тризуба 2022»

У першій декаді жовтня 2022 року проходив конкурс на кращу стилізацію Тризуба. Культурний захід був організований Херсонським національним університетом. Ціль – підняти патріотичний дух, який в умовах повномаштабного вторгнення, є вкрай необхідним!

До розгляду приймалися роботи в різних доступних техніках: графіка, рисунок, живопис, фотографія. Учасники мали змогу навіть поексперементувати в об’ємних формах – скульптура або 3Д-графіка! Головне – отримати від процесу задоволення!

Взяли участь у конкурсі й студенти освітньої програми «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», а саме: с. гр. ДМ-22-1 Михайло Багрій, ст. гр. ДМ-22-1 Богдан Криворучко, ст. гр. ДМ-21-1 Анна Тімченко, ст. гр. ДМ-20-1 Діна Білик та ст. гр. ДМ-19-1 Віталій Козоріз. Готував студентів до конкурсу Богдан Крулик, старший викладач кафедри ТПО і ДМ.

14 жовтня 2022 року відбулося підведення підсумків конкурсу. За результатами роботи професійного журі та онлайн-голосування Діані Білик присвоєно почесне друге місце, Віталію Козорізу – третє. Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм подальших творчих звершень!

Богдан Крулик