Проведення заняття для учнів Хмельницької школи мистецтв «Озерна» старшим викладачем кафедри Богданом Круликом

6 жовтня 2022 року Богдан Крулик, старший викладач кафедри ТПО і ДМ Хмельницького національного університету, в межах надання тимчасових освітніх послуг провів заняття із учнями п’ятого класу (керівник Інна Десятник) Хмельницької школи мистецтв «Озерна».

Зустріч була присвячена темі «Лінійна та повітряна перспектива в образотворчому мистецтві». Було розглянуто перспективу як фізичне явище, види перспективи та як знання законів перспективи вплинуло на розвиток образотворчого мистецтва.

Під час заняття були розглянуті репродукції та попердньо виконані малюнки учнів за даною тематикою. В ході огляду обговорено прийоми відтворення лінійної та повітряної перспективи у творах образотворчого мистецтва, а також типові помилки, з якими може зіштовхнутись юний митець у цьому завданні.