Викладачам кафедри оголошено Подяку за високий рівень підготовки студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

За підсумками І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» для участі у ІІ етапі конкурсу було подано роботи:

• ст гр. ТНм-20-1 Іванни РОЖКОВОЇ (керівник – д.пед.н., професор Ірина АНДРОЩУК);
  • ст гр. ТН-18-1 Ольги НАЗАРОВОЇ (керівник – к.пед.н., доцент Вікторія ХРЕНОВА);
  • ст. гр. ТНм-21-1 Віти ПРИСЯЖНЮК (керівник – к.пед.н., доцент Олександр ЛІВШУН).

В зв’язку з повномаштабним вторгненням ворога в Україну 24 лютого 2022 року, ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р. було скасовано наказом МОН України.

Проте галузева конкурсна комісія Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, який було призначено базовим навчальним закладом з його проведення, відзначила високий рівень підготовки студентів до участі у конкурсі та оголосила подяку їх науковим керівникам.

Вітаємо студентів та керівників, бажаємо творчої наснаги та плідної наукової співпраці під мирним небом нашої України!