Виставка графіки, живопису, акверелі та скульптури «Світ їх не впіймав»

30 вересня 2022 року відбулось відкриття виставки присвяченої 300-річчю Григорія Сковороди, 135-річчю Івана Кавалерідзе та 100-літтю першого в Україні пам’ятника Григорію Сковороді у м. Лохвиця роботи Івана Кавалерідзе.

Виставку відвідали студенти першого курсу освітньої програми «Образотворче мистецтво., декоративне мистецтво» у супроводі викладачів кафедри Технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва.

До подій 24-го лютого 2022 року частина колекції перебувала на першій локації мобільної виставки – Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана.

В залах Хмельницького обласного художнього музею можна побачити саме цю врятовану експозицію:
• твори графіки та живопису українських, грузинських, польських, ізраїльських, литовських митців;
• скульптурні роботи з тонованої кераміки кримсько-татарської мисткині;
• скульптурна робота з тонованого гіпсу – бюст Г. Сковороди.

Богдан Крулик.