Методичний семінар «Організація та проведення опитувань стейкхолдерів»

18 січня 2022 року старшим викладачем кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Вікторією Білик проведено семінар для науково-педагогічних працівників кафедри щодо організації та проведення опитувань стейкхолдерів. Впродовж семінару доповідач ознайомила із змістом нормативної документації щодо залучення стейкхолдерів до процедур покращення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, чинними розпорядчими документами щодо організації опитувань у 2021-2022 н.р. та механізмом опрацювання і обговорення результатів. Впродовж зустрічі співробітники кафедри вирішили багато актуальних питань щодо розроблення анкет, представлення результатів анкетувань на сайті кафедри, термінів реалізації програми опитувань.