Похід здобувачів вищої освіти в Хмельницький обласний художній музей в межах вивчення дисципліни “Організація виставок”

Середина вересня для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” виявилась багатою на мистецькі події. 14 та 21 вересня 3 та 4 курс разом із старшим викладачем кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва завітали у Хмельницький обласний художній музей та переглянули виставки Алли Загорської та Віктора Зарецького “Сонцесяйні”, Олександра Дубовика “Відгомін часу”, Опанаса Заливахи “Громадянський інстинкт”.

Похід в Хмельницький обласний художній музей організований старшим викладачем кафедри Шавиріною-Школяр Мариною Аркадіївною в межах вивчення дисципліни “Організація виставок” на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти. Здобувачі освіти мали змогу не лише переглянути виставки художніх робіт відомих митців, але й з допомогою працівників музею ознайомитись із процесом їх організації.