Участь студентів кафедри у майстер-класі на тему “Розвиток творчих навичок учнів через виготовлення текстильних гарбузів”

10 жовтня 2024 року здобувачі освіти другого (магістерського) рівня Марина Ковальчук та Анастасія Хмарук, які здобувають освіту за ОП “Середня освіта. Технології та інформатика” взяли участь у майстер-класі “Розвиток творчих навичок учнів через виготовлення текстильних гарбузів”.

Майстер-клас відбувся на базі Комунальної установи ХМР “Центр професійного розвитку педагогічних працівників”. У якості спікера виступила Валентина Вальчук, вчитель технологій Ліцею № 8 ХМР, член народної художної студії “Рукотвори”. Модератор – Вікторія Станецька, консультант КУ ХМР “ЦПРПП”.

Дякуємо Вікторії Стнецькій за такі актуальні та корисні заходи. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.