Участь студентів кафедри у змаганні з футзалу з нагоди відзначення Дня Хмельницького національного університету

08 жовтня 2024 року відбулися спортивні змагання серед команд студентів з нагоди відзначення Дня Хмельницького національного університету. У складі команди студентів гуманітарно-педагогічного факультету, яка посіла 5 місце, цьогоріч студент групи ТН-22-1 ОП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” Панчук Роман, студенти групи ПОт-24-1 Кривуля Іван, Ремізов Роман та Нагорний Назар ОП “Професійна освіта. Транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів).

Хлопці проявили справжній спортивний характер, змагаючись із сильними суперниками. Бажаємо їм й надалі не втрачати спортивного завзяття й упевнено крокувати до підкорення нових спортивних вершин!