Участь студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ХНУ у програмі внутрішньої академічної мобільності у Житомирському державному університеті імені Івана Франка протягом осіннього семестру 2024-2025 н. р.

3 вересня 2024 року відбулась перша зустріч представників кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету та Житомирського державного університету імені Івана Франка щодо реалізації студентами програми академічної мобільності.

Згідно документально оформлених домовленостей між закладами у осінньому семестрі 2024-2025 навчального року вивчати вибіркову дисципліну “Анімаційна графіка та motion дизайн” (викладач – канд. пед. наук, доц. Наталія КОЛЕСНИК) у Житомирському державному університеті імені Івана Франка будуть такі здобувачі вищої освіти:

• АНДРЄЄВА Аліна, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, четвертого року навчання бакалаврського рівня, групи ТН-21-1, спеціальності 014.10 «Середня освіта», яка навчається за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)»;
  • ВОЗНИЙ Іван, студент гуманітарно-педагогічного факультету, четвертого року навчання бакалаврського рівня, групи ТН-21-1, спеціальності 014.10 «Середня освіта», який навчається за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)»;
  • ГУЦАЛЮК Аліна, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, четвертого року навчання бакалаврського рівня, групи ДМ-22-1, спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», яка навчається за освітньо-професійною програмою «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»;
  • ОСТРІВСЬКА Юліана, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, третього року навчання бакалаврського рівня, групи ДМ-22-1, спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», яка навчається за освітньо-професійною програмою «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»;
  • ВЕРЕМЧУК Марія, студентка гуманітарно-педагогічного факультету, другого року навчання магістерського рівня, групи ТНм-23-1, спеціальності 014.10 «Середня освіта», яка навчається за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика»).

Під час зустрічі відбулось знайомство здобувачів вищої освіти та викладача дисципліни, було означено план дій щодо успішної реалізації програми академічної мобільності.

Бажаємо нашим студентам отримати цікавий досвід та професійні знання у колег із Житомирського державного університету імені Івана Франка! Щиро дякуємо за співпрацю!