Відбулася зустріч із випускниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола м. Тернопіль 11 травня 2021 року

11.05.2021 року викладачі ОП «015 Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету зустрілись на платформі ZOOM із випускниками Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола м. Тернопіль. В рамках зустрічі розглянули питання особливостей вступної компанії до Хмельницького національного університету. Ознайомили із перевагами навчання в університеті на освітній програмі бакалаврського рівня вищої освіти «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)»