Відбулася зустріч з випускниками Львівського фахового коледжу індустрії моди КНУТД 17 травня 2021 року

17.05.2021 року викладачі ОП «015 Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету зустрілись на платформі ZOOM із випускниками Львівського коледжу індустрії моди КНУТД. В рамках зустрічі розглянули питання особливостей вступної компанії до Хмельницького національного університету. Ознайомили із перевагами навчання в університеті на освітній програмі бакалаврського рівня вищої освіти «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби)», відповіли на питання випускників.