Захист дипломних проєктів студентів групи ДМ-20 ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

24 червня 2024 року пройшов захист дипломних проєктів студентів групи ДМ-20 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Було заслухано захисти одинадцяти дипломників. За результатами захисту дипломних проєктів отримали оцінки «відмінно» – 7 студентів, «добре» – 4 студенти. ЕК відмітило, що дипломники показали високу якість виконання дипломних проєктів та захищали їх на належному рівні. Відповіді були обґрунтовані, змістовні, розширені та повні.

Під час захисту дипломних проєктів дипломники обґрунтовували актуальність тем, формулювали мету та завдання дослідження. Доповіді студентів супроводжувалися презентаціями та демонстрацією виконаних робіт у матеріалі.

Одна зі здобувачів – Білик Діана презентувала свою кваліфікаційну роботу (ДП) – онлайн у зв’язку з тим, що перебуває за кордоном.

По завершенню захистів голова екзаменаційної комісії Поворознюк Світлана Миколаївна – заступниця директора з навчально-виховної роботи образотворчого відділення Хмельницької школи мистецтв оголосила результати захисту дипломних проєктів студентів гр. ДМ-20-1.

Вона зауважила, що концепції тем дипломних проектів є актуальними в сучасних реаліях. Студенти під час захисту продемонстрували глибокі теоретичні знання і практичні уміння зі спеціальних дисциплін.

За результатами захисту здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», освітньої-професійної програми «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», секретар екзаменаційної комісії – Ольга Степанівна Каньковська усім дипломникам, які проходили захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) 24.06.2024 року, оголосила про присвоєння кваліфікації: художник декоративного мистецтва (художній текстиль / художня обробка деревини), викладач художньо-мистецьких дисциплін.

Після захисту дипломники сфотографувалися разом з керівниками біля своїх робіт.

Під час захисту дипломних проєктів (ДП) студенти представляли основні етапи роботи над своїми дипломними проєктами, розкривали ідею та художньо-образний зміст тем ДП; характеризували матеріали, що були задіяні в процесі виконання цих творів; описували технологічну послідовність виконання художніх творів в матеріалі та виготовляли їх; надавали композиційну характеристику та естетичну оцінку виконаним творам.

Голова екзаменаційної комісії (ЕК) Світлана Миколаївна Поворознюк відмітила, що захист пройшов на високому рівні, здобувачі здійснили грунтовні дослідження, тематика дипломних проєктів є актуальною та відповідає вимогам сучасності і ЕК рекомендує продовжити тематику національного та патріотичного виховання, оскільки декоративне мистецтво, тісно пов’язане з історією та традиціями українців.

Вітаємо усіх з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів.