Закінчився тиждень переглядів результатів художньо-практичної діяльності здобувачів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».
Перегляд — це специфічний контрольний захід притаманний мистецьким спеціальностям, що проходить в кінці навчального семестру, під час якого оцінюють успішність та динаміку навчання кожного студента та курсу в цілому.
На фото представлені результати художньо-практичної діяльності студентів академічних груп ДМ-23, ДМс-23, ДМ-22, ДМс-22, ДМ-21 із дисциплін «Рисунок», «Живопис» та ін.
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/0-02-05-5690253129e31d17ce9bce676974e002aa817b41483c6bbf727978c5c688e002_dbd712bc0da0c4b6-1024x576.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/0-02-05-a1541cfa3174c9c23cf95ff8239c503e07b522ebf3a3df0241c3f927e84c07ad_56a18fa6e75fc85f-1024x576.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/0-02-05-5c125a918329650de4e1304e0a7d8e8b5f177ca802fe806dd901e5af41641e3e_79fe703c172914a0-1024x576.jpg)
Перегляди проходили по черзі на дев’ятому поверсі Наукової бібліотеки Хмельницького національного університету на базі кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва. У складі комісії були провідні викладачі кафедри: к.пед.н., доцент Лариса Корницька, к.пед.н., доцент Вікторія Хренова та керівник художньо-практичною діяльністю здобувачів – старший викладач Богдан Крулик.