Гостьова лекція Рибака Віктора Васильовича для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП  «Професійна освіта. Транспорт» в рамках освітнього компоненту «Теорія автомобіля»

23 травня 2024 року відбулася гостьова лекція Рибака Віктора Васильовича на тему «Двигуни внутрішнього згоряння» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП  «Професійна освіта. Транспорт» в рамках освітнього компоненту «Теорія автомобіля».

Рибак Віктор Васильович – викладач професійної підготовки ДНЗ Волочиський промислово – аграрний професійний ліцей, м. Волочиськ.

Захід відбувся  у онлайн форматі, з використанням технології ZOOM.

Лекцію відвідали студенти груп ПОт-21-1, ПОт-22-1.

Перелік питань, які були розкриті під час лекції:

1. Типи двигунів.
  2. Історія розвитку.
  3. Переваги та недоліки двигунів внутрішнього згоряння.
  4. Розвиток та модернізація двигунів внутрішнього згоряння.

Лекція була проведена на високому рівні, використовувалась мультимедійна презентація.

У ході заходу здобувачі збагатили свої знання з розділів, що пов’язані з вивченням двигунів внутрішнього згоряння. Також лектором були надані вичерпні відповіді на запитання присутніх.

Дякуємо Рибаку Віктору Васильовичу та адміністрації ДНЗ Волочиський промислово – аграрний професійний ліцей, м. Волочиськ за гарно проведену та організовану лекцію.

Підготував захід Бохонько Євген Олександрович, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету, гарант ОПП  «Професійна освіта. Транспорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.