Перегляд семестрових робіт студентів кафедри з художньої обробки деревини

29 травня 2024 року проходив перегляд студентських семестрових робіт з дисципліни «Художня обробка матеріалів» студентів групи ТН-22 і студентів групи ДМ-22 – з дисципліни «Робота в матеріалі», які виконувалися під керівництвом старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва ДУБОВИКА Сергія Володимировича.

У перегляді робіт студентів, які виконувались впродовж семестру та обговоренні: обраних об’єктів праці, їх якості виконання, оцінювання робіт, брали участь викладачі кафедри: кандидат педагогічних наук, доцент Олександр Лівшун; кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Хренова; майстер виробничого навчання Віталій Трачевський, кандидат педагогічних наук, доцент, гарант спеціальності 023 ОДМ Лариса Корницька, доктор педагогічних наук, професор Ігор Андрощук. На фото студенти гр. ДМ-22 зі своїми роботами.