Захист курсових робіт студентів групи ДМ-21, які навчаються за ОПП «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво»

28 травня 2024 року пройшов захист курсових робіт студентів групи ДМ-21 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Курсові роботи виконувалися в межах дисципліни «Робота в матеріалі», метою якої було виготовлення художнього виробу у відповідно обраному матеріалу згідно спеціалізації.

Захист проходив у змішаному форматі: очно – для тих хто навчається і проживає в Хмельницькому та онлайн – для тих чиї сім’ї за обставинами військового стану змушені були виїхати за кордон.

Керівниками курсових робіт були: старший викладач кафедри Сергій ДУБОВИК; канд. техн. наук., старший викладач Олена МІЩЕНКО; канд. пед. наук., доцент Лариса КОРНИЦЬКА. Головою групи із захисту Курсових Робіт була док. пед. наук, професор, завідувач кафедри Ірина АНДРОЩУК.

Студенти представляли членам комісії курсові роботи – роботи виконані в матеріалі та захищали результати своєї праці, відповіли на питання членів комісії. Вітаємо наших здобувачів із успішним захистом курсових робіт і бажаємо подальших творчих успіхів.