Участь к. пед. н., доцента кафедри Лариси Корницької у роботі журі конкурсу «Барви народного малярства» творчих художніх робіт викладачів з мистецьких шкіл області

27 травня 2024 року відбулося засідання журі обласного конкурсу «Барви народного малярства», до складу якого увійшли: Рожко-Павленко Людмила Федорівна – викладач-методист Хмельницької художньої школи, мистецтвознавиця, членкиня Національної спілки художників України; Корницька Лариса Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету; Греськова Валентина Вікентіївна – кандидат педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України, завідувачка кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та технологій, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

На розгляд журі було представлено 73 оригінальні творчі роботи в номінаціях: «Народна картина» та «Декоративний розпис».

З метою збереження і розвитку традицій вітчизняного декоративно-прикладного мистецтва, відродження традицій українського народного малярства, підвищення художньо-виконавського рівня викладачів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва провів обласну виставку-конкурс творчих художніх робіт викладачів мистецьких шкіл «Барви народного малярства».

На виставку-конкурс свої творчі художні роботи представили 37 викладачів з 20 мистецьких шкіл області.

По завершенню відбору та оцінювання художніх творів представлених на конкурс викладачами мистецьких шкіл області в номінаціях «Народна картина» та «Декоративний розпис» – члени журі зробили пам’ятне фото на фоні конкурсних робіт.

Усім учасникам і організаторам конкурсу бажаємо подальших творчих успіхів