Обговорення проєктів ОПП “Середня освіта. Технології та інформатика” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти

В межах громадського обговорення проєктів освітньо-професійноїих програм”Середня освіта. Технології та інформатика” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти відбулася онлайн-зустріч гарантів ОПП д.пед.н., професора Ірини Андрощук та к.пед.н., доцента Вікторії Хренової зі стейкхолдерами. У якості стейкхолдерів виступили: Олександр Юинець – к.пед.н., заступник директора з навчальної роботи Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради; Ольга Вітрук – голова циклової комісії викладачів трудового навчання та технологій, викладач методист Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради; Віталій Бербец – к.пед.н., доцент кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Станіслав Ткачук – д.пед.н., професор кафедри професійної освіти та технологій за профілями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. В обговоренні також взяли участь й інші представники з ЗВО, викладачі спеціальності 014.10 Середня освіта коледу, а також представники закладів загальної середньої освіти.

Під час зустрічі гаранти ознайомили присутніх зі змінами внесеними у ОПП та причинами, що їх зумовили. Проєкти програм отримали схвальні відгуки, а також пропозиції, що сприятимуть якісній підготовці фахівців.

Щиро дякуємо колегам за співпрацю!