Обговорення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради

28 травня 2024 року у Володимирському педагогічному фаховому коледжі імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради в онлан-форматі відбулося розширене засідання робочої групи зі стейкхолдерами та зацікавленими особами з обговорення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології)».

В обговоренні взяли участь докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ірина АНДРОЩУК; докторка педагогічних наук, професор кафедри ТПО і ДМ Ігор АНДРОЩУК; кандидат педагогіних наук, доцент кафедри ТПО і ДМ Вікторія ХРЕНОВА. У заході взяли участь представники інших закладів вищої освіти, зокрема: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Віталій БЕРБЕЦ; доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти та технологій за профілями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Станіслав ТКАЧУК. У якості стейкхолдерів виступили також випускники закладу освіти, здобувачі освіти та викладачі спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології), а також представники закладів загальної середньої освіти.

Гарантом ОПП, Ольгою ВІТРУК, презентовано зміни в освітньо-професійній програмі. Активно долучився до обговорення Олександр ЮРИНЕЦЬ, заступник директора з навчальної роботи Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради, кандидат педагогічних наук.