Народознавча година у науковій бібліотеці Хмельницького національного університету

Цьогоріч (відповідно до Указу Президента України №455/2023 від 28.07.2023) українці вперше відзначають День сім’ї 𝟏𝟓 травня − в один день із Міжнародним днем сім’ї, заснованим ООН 1993 року.

До Дня сім’ї в науковій бібліотеці відбулася народознавча година «Традиції українського народу», на яку завітали студенти гуманітарно-педагогічного факультету спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво», «Професійна освіта. Транспорт» разом із викладачами кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Ігорем Андрощуком, Євгеном Бохоньком та Оксаною Пястук.

Захід відбувся у межах вивчення дисципліни «Теорія і методика виховної роботи» на замовлення завідувачки кафедри Ірини Андрощук.

Провела народознавчу годину завідувачка сектору відділу обслуговування Лілія Салюк.