Участь у ІІІ Міжнародному двотуровому художньому конкурсі “Акварель” викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

27 березня 2023 року було підведено підсумки ІІІ Міжнародного двотурового художнього конкурсу «Акварель».

Олена Самборська, к. пед. н., старший викладач кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва представила на розсуд професійного журі власний художній твір “Чарівні квіти” у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво”. Це три гусячих яйця, оздоблених вишивкою стрічками, нитками та намистинами на яєчній шкарлупі. Художній твір виготовлено зі збереженням цілісності шкарлупи яйця: методом висвердлювання отворів та вишивання по них.

Художній твір “Чарівні квіти”, автор – Олена Самборська

За результатами ІІІ Міжнародного двотурового художнього конкурсу «Акварель» Олена Самборська нагороджена дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо із здобуттям перемоги у конкурсі та бажаємо реалізації подальших задумів!