Участь студентів та викладачів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва у Весняному загальноуніверситетському благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ

З метою  підтримки Збройних сил України 27 березня 2024 року у холі 4 навчального корпусу Хмельницького національного університету відбувся весняний загальноуніверситетський благодійний ярмарок. Студенти кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва взяли активну участь у ярмарку, продаючи різноманітні смаколики.

Весняний загальноуніверситетський благодійний ярмарок був успішним. Усього вдалося зібрати 72 418,80 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідних засобів для наших захисників.

Дякуємо кожному захиснику України за відвагу, мужність, за кожен новий день. Низький уклін усім, хто боронить наше життя, нашу землю і небо! Слава Україні! Разом до Перемоги!