Збори учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на тему «Інформаційне забезпечення освітнього процесу»

26 березня 2024 року здобувачі – учасник фокус-груп, що навчаються за ОП кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва на бакалаврському та магістерському рівнях взяли участь у зборах учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на тему «Інформаційне забезпечення освітнього процесу»

Збори відбулися у межах Тижня академічної доброчесності, який за ініціативи Студентського самоврядування проводився в університеті вперше. Присутні взяли участь у вебінарі «Освітні інформаційні ресурси в університеті», який провела співробітник відділу забезпечення якості вищої освіти Олена Гапченко. Завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Ганна Красильникова розповіла про процеси комп’ютеризації усіх сфер діяльності університету, у т.ч діджиталізації освітнього процесу.

На завершення зустрічі учасники зборів пройшли опитування за анкетою «Якість інформаційного забезпечення освітнього процесу в університеті» та отримали завдання розповсюдити анкету серед своїх одногрупників.