Вітаємо здобувачів освітньо-професійних програм «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» з перемогою у VIIІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Yula Art Fest»

27 грудня 2023 року було підведено підсумки другого туру VIIІ Міжнародного конкурсу мистецтв «Yula Art Fest». Серед членів журі конкурсу був й голова Національної спілки художників України, Заслужений художник України, кандидат мистецтвознавства, доцент, декан факультету Образотворчого мистецтва та реставрації, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Костянтин Чернявський.

Учасники конкурсу мали можливість представити результати творчої діяльності у різних номінаціях, зокрема й у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Роботи оцінювалися за наступними критеріями: оригінальність авторського задуму та його втілення, художня майстерність, композиційне і кольорове рішення тощо, повнота розкриття художнього образу, техніка виконання.

Студенти, які навчаються за ОПП «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво» гідно представили кафедру на конкурсі і вибороли нагороди:

• І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, змішана техніка: нетканий гобелен, текстильна аплікація, картина «Доля» – ст. гр. ТН-21-1 Аліна Андрєєва. Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова;
  • І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, вишивка, панно «Лугові трави» – ст. гр. ДМ-20-1 Яна Приступа. Керівник – к.пед.н., ст. викладач Олена Самборська;
  • І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, змішана техніка: ткацтво, макраме, вишивка вовною, панно «З Україною в серці» – ст. гр. ТН-21-1 Іван Возний. Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова;
  • І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, килимова вишивка, панно «Зоряна ніч Вінсента Ван Гога» – ст. гр. ТН-21-1 Аліна Андрєєва. Керівник – к.пед.н., ст. викладач Олена Самборська;
  • І місце в номінації декоративно-прикладне мистецтво, аплікація вовною (фелтинг), панно «Маяк» – ст. гр. ТН-20-1 Вікторія Ковальчук. Керівник – к.пед.н., доц. Вікторія Хренова.

Керівники отримали подяки від організаторів фестивалю-конкурсу.

Вітаємо здобувачів та керівників з перемогою, бажаємо подальших творчих здобутків! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися та творити!