Участь викладачів кафедри у виставці колекції українських хусток присвяченій Всесвітньому дню української хустки

7 грудня 2023 року викладачі кафедри Лариса Корницька та Олена Міщенко взяли участь у заході «Краса української хустки», присвяченому Всесвітньому дню української хустки, що відбувся у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва.

У програмі заходу презентація старовинного одягу, виставка дивовижних колекційних хусток, концерт, хусткування, майстер-клас з 25-ти способів в’язання хусток, фотосесія та інше.

У холі навчально-методичного центру презентована виставка старовинних українських хусток, колекцію яких (близько 300 хусток), зібрала Лілія Надольська, с. Слобідка Рахнівської Маківської територіальної громади.

У продовж року, до цього Дня, в Центрі проводився великий фотопроєкт у хустках, до якого долучилося близько 300 учасників різного віку.

Дякуємо директорці ХОНМКіМ Майї Онищук та Лілії Надольський за чудовий захід та можливість долучитись до українських традицій.