Здобувачі освітньо-професійної програми “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” відвідали виставку ікон, що було створено у рамках проєкту “Відродження української ікони Х-ХХ століть”

13 листопада 2023 року студенти освітньо-професійної програми “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” Хмельницького національного університету у супроводі старшого викладача Богдана Крулика відвідали виставку ікон у виставковій залі Хмельницької школи іконопису “Нікош”.

Виставка створена у рамках проєкту “Відродження української ікони Х-ХХ століть”. До експозиції увійшло 14 ікон. Їх написали вчителі школи та один із випускників. Робота над їх створенням тривала майже три роки.

Екскурсію провів випускник кафедри технологічної та професійної овіти і декоративного мистецтва, викладач Хмельницької школи іконопису “Нікош” Святослав Терлецький. Він розповів про концепцію експозиції, жанри ікон та техніку.

Виставка триватиме впродовж місяця. Запрршуємо охочих до перегляду!