Відкриття виставки творчих робіт студентів, які здобувають освіту за спеціальністю 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”

7 червня 2023 року в Науковій бібліотеці Хмельницького національного університету зʼявилась нова експозиція – виставка творчих робіт. За віконним склом першого поверху бібліотеки було розміщено роботи студентів, які здобувають освіту за спеціальністю 023 “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”, виконані під керівництвом старшого викладача кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Богдана Крулика.

У виставку включено десять кращих живописних творів виконаних студентами за поточний та минулий семестри, а також один твір керівника часів навчання у художній школі.

Презентовані твори виконані здебільшого гуашшю та аквареллю, оформлені у паспарту. Жанрова стилістика — натюрморт (натурний та декоративний).

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!