Участь викладачів та здобувачів кафедри у семінарі «Розвиток порівняльної і професійної педагогіки у контексті глобалізаційних процесів»

18 травня 2023 року викладачі кафедри проф. Ганна КРАСИЛЬНИКОВА , проф. Ірина АНДРОЩУК , здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика»  взяли участь у семінарі «Розвиток порівняльної і професійної педагогіки у контексті глобалізаційних процесів», який проходив на базі Центру порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету, організований Національною академією педагогічних наук України, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна, Кафедрою ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» НАПН України спільно з Хмельницьким національним університетом і Центр порівняльної професійної педагогіки.

Метою семінару є розвиток порівняльної професійної педагогіки як наукової галузі та навчальної дисципліни в Україні.

Робота семінару здійснювалася за такими тематичними напрямами:

• порівняльна професійна педагогіка та кроскультурні діалоги;
  • освіта для миру в міжнародному векторі становлення громадянського суспільства;
  • глобалізаційні виміри розвитку професійної освіти, педагогічної освіти та освіти дорослих;
  • інтернаціоналізація вищої освіти і лідерство;
  • неперервний професійний розвиток фахівців упродовж життя: порівняльно-педагогічний аналіз;
  • інноваційні практики забезпечення якості професійної підготовки педагогічного персоналу в зарубіжних країнах;
  • сучасні тренди у навчанні іноземних мов і культур в умовах онлайн-освіти.