З нагоди 60-ї річниці від дня створення Хмельницького національного університету відбулося урочисте зібрання, на яке завітали професорсько-викладацький склад та співробітники, випускники, почесні гості, друзі закладу освіти та студенти.
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/photo_2022-11-01_19-00-24-1-1024x403.jpg)
У рамках проведення урочистого заходу кафедра ТПО і ДМ прийняла участь у виставці науково-технічних, художніх та декоративно-прикладних творів / виробів. На виставці було представлено твори, створені студентами ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” та “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” під керівництвом: к.пед.н., доцента Лариси Корницької; к.пед.н., доцента Олександра Лівшуна; к.пед.н., доцента Вікторії Хренової; к.пед.н., ст. викладача Олени Самборської; ст. викладача Богдана Крулика; ст. викладача Сергія Дубовика; майстра виробничого навчання Віталія Трачевського; майстра виробничого навчання Оксани Пястук. В межах заходу було презентовано й роботи саміх викладачів (Лариси Корницької, Вкторії Хренової).
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-05-01-776-1024x768.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-05-05-274-1024x768.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-05-01-950-1024x768.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-05-49-040-1024x740.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/313407730_547823390682270_6825655169898937128_n-1024x683.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-06-28-627-1024x740.jpg)
Велична пушка з деревини (автор – Анатолій Яковлєв – заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки народних майстрів України), інсталяція “Замки України” та інші твори мистецтва органічно заповнили простір холів четвертого корпусу і стали улюбленими місцями для фото.
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-13-40-166-740x1024.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-05-04-950-768x1024.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_09-06-31-356-768x1024.jpg)
З нагоди урочистостей відбулося нагородження викладачів кафедри. Олександр Лівшун отримав Почесну грамоту Хмельницької обласної військової адміністрації. Вручав грамоту заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юрь’єв. Грамотою від університету з нагоди 60-річчя закладу було нагородженно Вікторію Білик.
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_13-56-45-723-1024x819.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_13-56-45-641-1024x732.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/zobrazhennya_viber_2022-11-03_13-56-45-474-740x1024.jpg)
![](https://tpodm.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/312230444_1521090748364731_540607826733861027_n-728x1024.jpg)
Вітаємо наших колег з отриманими нагородами! Бажаємо їм та всім учасникам виставки творчих злетів та нових перемог!