60-та річниця від дня створення Хмельницького національного університету

З нагоди 60-ї річниці від дня створення Хмельницького національного університету відбулося урочисте зібрання, на яке завітали професорсько-викладацький склад та співробітники, випускники, почесні гості, друзі закладу освіти та студенти.

У рамках проведення урочистого заходу кафедра ТПО і ДМ прийняла участь у виставці науково-технічних, художніх та декоративно-прикладних творів / виробів. На виставці було представлено твори, створені студентами ОПП “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” та “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” під керівництвом: к.пед.н., доцента Лариси Корницької; к.пед.н., доцента Олександра Лівшуна; к.пед.н., доцента Вікторії Хренової; к.пед.н., ст. викладача Олени Самборської; ст. викладача Богдана Крулика; ст. викладача Сергія Дубовика; майстра виробничого навчання Віталія Трачевського; майстра виробничого навчання Оксани Пястук. В межах заходу було презентовано й роботи саміх викладачів (Лариси Корницької, Вкторії Хренової).

Велична пушка з деревини (автор – Анатолій Яковлєв – заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки народних майстрів України), інсталяція “Замки України” та інші твори мистецтва органічно заповнили простір холів четвертого корпусу і стали улюбленими місцями для фото.

З нагоди урочистостей відбулося нагородження викладачів кафедри. Олександр Лівшун отримав Почесну грамоту Хмельницької обласної військової адміністрації. Вручав грамоту заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юрь’єв. Грамотою від університету з нагоди 60-річчя закладу було нагородженно Вікторію Білик.

Вітаємо наших колег з отриманими нагородами! Бажаємо їм та всім учасникам виставки творчих злетів та нових перемог!