28.05.2021 року відбулася лекція завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) доктора наук, професора Маріуша Шнядковського на тему «Підготовка педагогів для професійно-технічної освіти в Польщі. Вибрані аспекти»

28.05.2021 року відбулася лекція завідувача кафедри методів та прийомів навчання Люблінської Політехніки (Польща) доктора наук, професора Маріуша Шнядковського на тему «Підготовки педагогів для професійно-технічної освіти в Польщі. Вибрані аспекти» у межах навчальної дисципліни «Методика навчання в закладах професійної освіти» освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) (швейні вироби)» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Після виступу лектора відбулося обговорення проблем професійної освіти у Польщі та Україні. На питання учасників зустрічі (студентів, викладачів кафедри та стейкхолдерів) професор Шнядковський дав вичерпні відповіді. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Щиро дякуємо за актуальну та цікаву лекцію!