23 квітня 2021 року відбулася лекція «Інновації у сучасній освіті» запрошеного лектора Української інженерно-педагогічної академії професора Штефан Л.В.

23 квітня 2021 року у межах навчальної дисципліни «Методика навчання в закладах професійної освіти» освітньо-професійної програми Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) (швейні вироби) другого (магістерського) рівня вищої освіти відбулася лекція «Інновації в сучасній освіті», яку провела доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії Штефан Людмила Володимирівна.

Змістовний навчальний матеріал щодо сучасних тренінгових технологій, ділових ігор в освітньому процесі закладів викликав інтерес як у студентів спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями), викладачів кафедри технологічної та професійної освіті і декоративного мистецтва, так і запрошених колег НМЦ професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницький області. Щиро дякуємо Людмилі Володимирівні за цікаву лекцію.