Шавиріна-Школяр Марина Аркадіївна

У 1990 році закінчила Хмельницьку художню школу. У 1998 році закінчила Московський державний відкритий педагогічний університет ім. Шолохова, художньо-графічний факультет. З 2005 року М. А. Шавиріна-Школяр працює в ХДШМ на посаді викладача образотворчого відділення. У 2006 році займала посаду завідуючої образотворчим відділенням.

Шавиріна-Школяр М.А. як митець, працює у техніках олійного станкового та монументально-декоративного живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва – фелтінгу (валяння з волоку). Її твори знаходяться у приватних колекціях Украіни, Росії, Італії, Німеччини, США.

Марина Аркадіївна постійно бере участь у міських, обласних та регіональних художніх заходах та виставках:

2005 р. – Обласна виставка творчих робіт молодих художників «Даруємо натхнення Україні». 2006 р. – Міський конкурс-виставка на кращу художню роботу про місто Хмельницький «У сяйві вічної краси душа рідного міста» (диплом). 2010 р. (квітень) – Персональна виставка станкового живопису «Гра в ігри», що відбулася у приміщенні галереї «На Проскурівській» при Хмельницькому обласному художньому музеї. Учасник міжнародного Арт-конкурсу “Future Generation Art Prize”; (вересень) – участь у Всеукраїнській виставці-ярмарку творів образотворчого та декоративного мистецтва з нагоди 579-ї річниці міста «Хмельницький Вернісаж»; (жовтень) – участь у фотовиставці «Вільне плавання» у рамках творчого фестивалю «Простір».

Підвищення кваліфікації (стажування)

• курси психолого-педагогічного циклу для викладачів університету відповідно до наказу від 15.06.2017 №134-КП.

Навчальні дисципліни

Живопис